improWISEpath

Zaktualizowano: 2 mar 2021

Nasza Fundacja w dniach 8-14 listopada przeprowadzała mobilność pracowników młodzieżowych finansowaną z programu Erasmus+. Projekt "improWISEpath" skupił 25 w miejscowości Poronin pracowników, liderów lokalnych z 8 państw europejskich: Polski, Hiszpanii, Macedonii, Portugalii, Rumunii, Grecji, Włoch oraz Chorwacji. Uczestnicy tworzyli innowacyjne narzędzia włączenia społecznego młodzieży dyskryminowanej, za pomocą metod dramy oraz improwizacji.

Our Foundation between 8th and 14th of November was implementing the "improWISEpath" project. Mobility of youth workers, gathered together in Poronin (Poland) local leaders, youth workers from 8 European countries: Poland, Spain, Macedonia, Portugal, Romania, Greece, Italy and Croatia. Our participant were creating innovative tools related to social inclusion of youth with fewer opportunities/ discriminated, based on drama and improvisation methods.

1 wyświetlenie0 komentarzy